O nas

Od 2005 roku prowadzimy Przedszkole Niepubliczne „Akademia Przedszkolaków”. Ośmioletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować metody, dzięki którym już trzylatki bawią się literami, a pięcio- sześciolatki płynnie czytają, dokonują operacji matematycznych oraz są dojrzałe emocjonalnie i społecznie. W efekcie nasi absolwenci są bardzo dobrze przygotowani do podjęcia nauki w szkole.

Praktyka pokazała, że prowadzenie zajęć w sposób kreatywny i angażujący Młodego Człowieka w odkrywanie wiedzy oraz indywidualne podejście do każdego Dziecka przyczyniają się do wysokiego poziomu umiejętności Uczniów.

Pragniemy, aby Szkoła Odkrywców w sposób nowoczesny rozwijała pasje i talenty oraz rozbudzała u Uczniów fascynację zdobywaniem wiedzy. Naszym celem jest także rozwijanie umiejętności prospołecznych, aby nasi Uczniowie wyrośli na osoby wrażliwe i odpwiedzialne.

Niepubliczna Podstawowa Szkoła Odkrywców  wpisana jest do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Gminę Piaseczno pod numerem 100. Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej. Nadzór nad placówką sprawuje Mazowiecki Kurator Oświaty.