Rekrutacja

Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do naszej placówki serdecznie zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się w czwartek 25.10.2018 r. o godzinie 17:30. W tym czasie zachęcamy dzieci urodzone w latach 2012 i 2013 do wzięcia udziału w warsztatach naukowych prowadzonych przez naszych nauczycieli. Uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszenia dziecka na warsztaty poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się w zakładce "Kontakt" (imię i nazwisko dziecka i rok urodzenia).

Prowadzimy nabór do nowej grupy dla dzieci urodzonych w 2012 roku (Zerówka w ramach Przedszkola Niepublicznego "Akademia Przedszkolaków") oraz nabór uzupełniający do klas I-VIII na rok szkolny 2018/2019 oraz na przyszły rok szkolny.

Kandydatów do kl. I-VIII zapraszamy na dni próbne w naszej Szkole, tak abyśmy mogli poznać kandydata i sprawdzić, czy opanował materiał z zakresu podstawy programowej odpowiedniej dla danej klasy oraz żeby Uczeń mógł poznać organizację naszej Szkoły, a także przyszłych Nauczycieli i kolegów. Prosimy także o udostępnienie do wglądu świadectw.

Wszystkie osoby pragnące pozyskać informacje o prowadzonej przez nas Szkole oraz Przedszkolu (Zerówka) prosimy kontakt telefoniczny pod numerem 607 642 049 lub prosimy o przesłanie wiadomości poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce "kontakt".