Rekrutacja

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty (dotyczący Zerówki), który odbędzie się w poniedziałek 17 czerwca 2024 r.  o godzinie 17.30Podczas spotkania informacyjnego dla Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do Zerówki, wszystkie dzieci zapraszamy na bezpłatne warsztaty naukowe "KLUB ODKRYWCÓW", które poprowadzą nasi nauczyciele. Będzie to doskonała okazja, aby bliżej się poznać.

Osoby zainteresowane udziałem w Dniu Otwartym, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz znajdujący się w zakładce "kontakt". W wiadomości proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia (żebyśmy mogli przygotować odpowiednią ilość materiałów na warsztaty).

W bieżącym roku szkolnym prowadzimy nabór uzupełniający do wszystkich klas. Do grona naszych uczniów można dołączyć w dowolnym momencie roku szkolnego.

Osoby pragnące pozyskać informacje o prowadzonej przez nas szkole, prosimy o kontakt telefoniczny z dyrekcją, pod numerem 691 841 168 lub o przesłanie wiadomości poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce "kontakt".

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z wynikami osiągniętymi przez naszych uczniów na egzaminie ósmoklasisty w 2023 roku - wyniki znajdzesz tutaj