Rekrutacja

Serdecznie zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się w środę, 24.11.2021 r. o godzinie 17:00.

W trakcie spotkania rodziców z dyrekcją szkoły, dla kandydatów do kl. I odbędą się pełne atrakcji warsztaty naukowe. Prosimy o zgłoszenie chęci udziału w dniu otwartym i warsztatach za pośrednictwem formularza kontaktowego w zakładce „kontakt” lub telefonicznie pod numerem tel. 691 841 168.

W bieżącym roku szkolnym prowadzimy nabór uzupełniający do wszystkich klas. Do grona naszych uczniów można dołączyć w dowolnym momencie roku szkolnego.

Otwieramy również nabór na rok szkolny 2022/2023 do klasy I oraz do grup przedszkolnych dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Wszystkie osoby pragnące pozyskać informacje o prowadzonej przez nas szkole, prosimy o kontakt telefoniczny z dyrekcją pod numerem 691 841 168 lub o przesłanie wiadomości poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce "kontakt".