Wakacje i ferie

FERIE 2021 - PÓŁKOLONIE  I / LUB  ZAJĘCIA JĘZYKOWE

Serdecznie zapraszamy do Szkoły Odkrywców na pełne niespodzianek i naukowych przygód półkolonie. Organizujemy je za zgodą i pod nadzorem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, oczywiście z zachowaniem wzmożonego reżimu sanitarnego (więcej informacji znajduje się na dole strony). Oferta skierowana jest zarówno do uczniów Szkoły Odkrywców, jak też dzieci uczęszczających do innych placówek, które chcą przeżyć niezapomniane ferie. Półkolonie przeznaczone są dla uczniów z kl. I-IV.

W tym roku przygotowaliśmy wyjątkową ofertę zajęć językowych z uwielbianym przez naszych uczniów panem Davidem - native speakerem z Irlandii. Nasze zimowe zajęcia to doskonałe połączenie zabawy i nauki języka angielskiego. Zajęcia będą się odbywały każdego dnia, w blokach 2x45 minut i będą ściśle powiązane z motywem przewodnim każdego turnusu. Zapraszamy również do oddzielnej grupy na zajęcia językowe dzieci, które nie będą uczęszczały do nas na półkolonie.

I turnus 04-08.01.2021 (bez dnia 6.01.2021 Święto Trzech Króli)

KOSMICZNA EKSPEDYCJA koszt 360 zł (4 dni)

Już 4 stycznia odpalimy rakietę i wyruszymy w szaloną podróż po orbitach zabawy. Będziemy budować statek kosmiczny, poznawać tajemnice przestrzeni galaktycznej, przeprowadzać kosmiczne eksperymenty oraz sterować łazikiem podczas eksploracji Marsa. Zaprojektujemy koszulki z logo NASA, spróbujemy pokonać tunel aerodynamiczny, wykonamy kosmiczne tatuaże oraz przygotujemy międzygalaktyczną lemoniadę.

II turnus 11-15.01.2021

AKADEMIA SUPERBOHATERÓW koszt 450 zł (5dni)

11 stycznia przeniesiemy się w niezwykły świat superbohaterów.  Przekonamy się, jakie moce kryją w sobie m.in. Superman, Batman i Wonder Woman. Wspólnie zaprojektujemy stroje godne superbohaterów i sprawdzimy swoje umiejętności biorąc udział w treningu superbohatera. Po złamaniu enigmatycznego szyfru przeniesiemy się do tajnego laboratorium. Na miejscu skonstruujemy nowoczesne gadżety, które pomogą nam w walce ze złem. Nie czekaj. Liga Sprawiedliwości wzywa!

PROPONUJEMY PAŃSTWU 3 WARIANTY:

WARIANT nr 1 dla uczniów klas 2-3 i 4-5: TYLKO ZAJĘCIA JĘZYKOWE Z NATIVE SPEAKEREM (każdego dnia blok 90 minut = 2 lekcje po 45 minut)

I turnus 04-08.01.2021 (4 dni) koszt 250 zł (koszt jednej lekcji to 31,25 zł)

II turnus 11-15.01.2021 (5 dni) koszt 300 zł (koszt jednej lekcji to tylko 30 zł)

Istnieje możliwość wykupienia obiadów dla dziecka w cenie 12 zł/obiad.

WARIANT nr 2 dla uczniów klas 1-4: półkolonie tematyczne w godzinach 8.00-17.00

I turnus KOSMICZNA EKSPEDYCJA 04-08.01.2021 (4 dni) koszt 360 zł

II turnus AKADEMIA SUPERBOHATERÓW 11-15.01.2021 (5 dni) koszt 450 zł

WARIANT nr 3 dla uczniów klas 1-4: półkolonie tematyczne w godzinach 8.00-17.00 ORAZ zajęcia językowe z Native Speakerem (każdego dnia blok 90 minut) w SUPER cenie!

I turnus KOSMICZNA EKSPEDYCJA 04-08.01.2021 (4 dni) koszt 360 zł + 210 zł = 570 zł

II turnus AKADEMIA SUPERBOHATERÓW 11-15.01.2021 (5 dni) koszt 450 zł + 260 = 710 zł (koszt jednej lekcji j. angielskiego to tylko 26 zł)

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

• Półkolonie będą się odbywały w dni robocze, w godz. 8:00 - 17:00.
  • W przypadku rodzeństwa udzielamy zniżki w wysokości 10% na pobyt drugiego dziecka.
  • Zachęcamy do wykupienia przygotowywanych na miejscu obiadów (12 zł/dzień) lub całodziennego wyżywienia (16 zł/dzień).

• Zapisy rozpoczynamy w piątek 11.12.2020 r. Ilość miejsc ograniczona.
  • Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się na naszej stronie internetowej, w zakładce „kontakt”. Prosimy o przesłanie danych dziecka (imię, nazwisko i data urodzenia) oraz podanie wybranego terminu półkolonii i wariantu. W odpowiedzi prześlemy Państwu pakiet dokumentów do wypełnienia.
  • W przypadku, gdy udział dziecka w półkoloniach będzie niemożliwy lub przerwany z powodu trafienia dziecka na kwarantannę lub izolację, rodzicowi zostaną zwrócone środki za niewykorzystane dni.

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA: W trosce o dobro uczestników, jak również kadry, zmniejszyliśmy liczebność grup do 12 osób. Każda z grup będzie odbywała zajęcia w osobnej, stałej sali. Wyjątkami będą wyjścia na świeże powietrze. Sale będą regularnie wietrzone, a często dotykane powierzchnie (takie jak: klamki, poręcze, krany, stoły) dezynfekowane. Pomieszczenia, w których przebywać będą dzieci, wyposażone są w urządzenia do dekontaminacji powietrza firmy Novaerus, wykorzystującej technologię plazmową NanoStrike. Każdego dnia będzie prowadzony pomiar temperatury uczestników. Do budynku będą mogli wchodzić wyłącznie uczestnicy półkolonii. Posiłki będą wydawane w turach. W półkoloniach mogą uczestniczyć wyłącznie dzieci zdrowe.

Do zobaczenia:)