Wakacje i ferie

FERIE 2019 --  nie tylko dla Uczniów Szkoły Odkrywców!

Serdecznie zapraszamy Uczniów klas I-IV na organizowane w naszej szkole półkolonie.  W programie przewidzieliśmy mnóstwo atrakcji:
 - ciekawe bloki tematyczne,
 - fascynujące eksperymenty,
 - zajęcia plastyczno - konstrukcyjne,
 - gry i zabawy ruchowe,
 - zabawy kulinarne.

Zapraszamy uczniów w następujących terminach:

turnus I  28.01.2019 - 01.02.2019

Fascynujący świat robotów

Zapraszamy na niezwykłą przygodę z robotami, w trakcie której poznamy OZOBOTY oraz roboty wyższej generacji CUE. Udowodnimy, że nie trzeba być wybitnym informatykiem, aby nauczyć się programowania. Zaczniemy od kodowania na macie, poprzez kodowanie na kartce papieru, urządzimy sobie wyścigi z robotami Cue. Mając do dyspozycji tablety spróbujemy złamać szyfry i rozwikłać kilka zagadek. Z pomocą robota spróbujemy wystrzelić rakietę w powietrze. Zagramy także  w mobilną grę planszową Scottie Go.  W programie przewidziane są również zajęcia sportowe, kulinarne oraz duża dawka eksperymentów.

turnus II  4-8.02.2019

Magia iluzji

Podczas półkolonii poznamy wybitnych iluzjonistów oraz sekrety ich trików. Stworzymy rzeźby kinetyczne i zbudujemy kalejdoskop. Poznamy pracę specjalistów od efektów specjalnych, a także stworzymy własny stereoskop i anaglify. Przeprowadzimy naukowe triki z chemii i fizyki i stworzymy trójwymiarowe obrazy. Dowiemy się, czym jest body art. - poznamy sztukę ozdabiania dłoni. W programie przewidziane są również również zajęcia sportowe, kulinarne oraz duża dawka eksperymentów.

Koszt tygodniowej półkolonii wynosi 350 zł (zajęcia odbywają się w dni robocze od godz. 7:30 do 17:30).  W przypadku rodzeństwa udzielamy zniżki w wysokości 10% na pobyt drugiego Dziecka. Zachęcamy do wykupienia przygotowywanych na miejscu obiadów (12 zł/dzień) lub całodziennego wyżywienia (16 zł/dzień).

Jeżeli są Państwo zainteresowani, uprzejmie prosimy o przesłanie poprzez formularz kontaktowy w zakładce "kontakt" danych dziecka (imię, nazwisko i data urodzenia) oraz podanie wybranego terminu półkolonii. W mailu zwrotnym prześlemy szczegółowy opis poszczególnym tygodni, plan dnia oraz umowę. Informacje na temat półkolonii można także uzyskać dzwoniąc pod numer 691 841 168.